Christopher Williams z legendarnej grupy ACCEPT w rodzinie Pearl Drums!

0

Christopher Williams, perkusista legendarnej grupy ACCEPT dołączył do rodziny marki Pearl Drums, a jego wybór padł na zestaw Pearl Masters Maple Reserve.

Nowy zestaw dołączył do perkusisty podczas trasy koncertowej European Symphonic Terror, która odbyła się na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku. Poniżej film promujący to wydarzenie:

Tak komentuje swój wybór Christopher Williams:

„Nie mogłem się doczekać, by w końcu dołączyć do endorserów marki Pearl Drums. Dorastałem grając na tych zestawach, mając ich wiele na przestrzeni lat, w tym jeden z zestawów Petera Crissa z trasy koncertowej zespołu KISS w latach ’96 / ’97. Zbudowałem także 15-częściową replikę jego zestawu tourowego Pearl Fiberglass ‘Destroyer’. Duży wpływ na mój wybór marki Pearl miał także Eric Singer. Nie mogłem się już doczekać nowego zestawu i współpracy z Pearlem przez kolejnych wiele lat. ”

Pearl Masters Maple Reserve, będący następcą osławionego Pearla Masters Premium Legend, to najbardziej zawodowy zestaw ze wszelkich odmian popularnych Mastersów. Cienkie klonowe korpusy z ringami wzmacniającymi zapewniają pełne, piękne i uniwersalne brzmienie, które odnajdzie się niemal w każdym gatunku muzycznym.

Warto przy okazji przypomnieć, że korpusy tych bębnów wykonane są w 100% z klonu, na które składają się 4 warstwy (5mm) plus do tego wzmocnione są 4-warstwowym, klonowym ringiem. Obręcze Low Mass FatTone łączą dwie technologie – gięcie, oraz odlewanie. Łącząc wszystkie ich aspekty otrzymujemy bębny łatwe w strojeniu i długo utrzymujące strój, a jednocześnie otwarte brzmieniowo i długo wybrzmiewające nawet na grubszych naciągach.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.pearleurope.com/product/drumsets/masters-maple-reserve
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here