Benny Greb i prezentacja talerza Meinl Byzance Vintage Sand Hat

0

Benny Greb pojawiał się już na naszym portalu kilkukrotnie. Jego technika i umiejętności gry na perkusji potrafią onieśmielić, podobnie jak brzmienie Meinl Cymbals Byzance Vintage Sand Hat. Posłuchajcie co sądzi o tym talerzu sam Benny.

Niezwykła piaskowana powierzchnia nadaje mu gładkości i wyrazistego matowego wykończenia. Niskie, ciemne, nieco suche i rozmyte brzmienie talerza nie jest ani zbyt ciche ani zbyt głośne. Dzięki świetnej reakcji na uderzenia pałkami i krótkiemu sustainowi, Byzance Vintage zapewnia całkowitą kontrolę brzmiania przez cały czas gry. To brzmienie, które pasuje do każdego, nie znajdującego się na wyższych poziomach decybeli, oraz stylu muzycznego.

Pomysł na talerze Sand Hat powstał już w 2010 roku, kiedy to Meinl Cymbals przedstawiło Byzance 14“ Vintage Sand Hats. Teraz, wspólnie z Bennym Grebem, firma opracowała 16-calową wersję tego samego hihatu składając hołd nowym muzycznym trendom i wychodząc naprzeciw prośbom klientów o większy rozmiar Sand Hat.

“Przez rok, kiedy potrzebowałem w studio cieplejszego hihatu o szerszym zakresie brzmieniowym, używałem prototypowej wersji 16-calowych Sand Hats jako pięknej alternatywy, zachowując dzięki temu wszystko, co kocham w wersji 14”.
“…teraz już mogę podzielić się z Wami tym wspaniałym brzmieniem i jestem tym niesamowicie podekscytowany”. Powiedział Benny

Więcej szczegółów:
Producent: www.meinlcymbals.com
Dystrybutor: www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here