28/03/2019: Pomorski Konkurs Perkusyjny w Kartuzach!

0

Zapraszamy na II edycję Pomorskiego Konkursu Perkusyjnego oraz Pomorski Konkurs Gry na Zestawie Perkusyjnym, który odbędzie się w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Kartuzach już 28 marca 2019 r.

Po raz kolejny jesteśmy partnerem tej imprezy i podobnie jak rok temu, będziemy kibicować młodym adeptom sztuki perkusyjnej 🙂


UWAGA! Zgłoszenie udziału w konkursie oraz potwierdzenie wpłaty wpisowego należy przesłać do dnia 15 marca 2019 roku na adres [email protected]

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie:
https://psmkartuzy.jimdo.com/pomorski-konkurs-perkusyjny/

Szczegółowych informacji udziela koordynator konkursu: Łukasz Lewczak: Tel. +48 501 495 686,  email: [email protected]


Konkursy maja charakter regionalny i skierowane są dla uczestników będących uczniami szkół muzycznych w województwie pomorskim oraz perkusistów uczących się amatorsko, w domach kultury, ogniskach muzycznych oraz każdego miłośnika gry na zestawie perkusyjnym.

Ubiegłoroczna, pierwsza edycja Pomorskiego Konkursu Perkusyjnego oraz Pomorskiego Konkursy Gry na Zestawie Perkusyjnym cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników. Ze wszystkich zgłoszeń jakie wpłynęły, wybrano 30 uczestników we wszystkich grupach wiekowych. W komisji konkursowej zasiedli m.in.: Adam Czerwiński (perkusista jazzowy) oraz Arkadiusz Skotnicki (kotlista Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku).

Na potrzeby konkursów organizatorzy zapewniają instrumentarium oraz sprzęt nagłośnieniowy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj