Akai MPK ROAD 88 dla podróżujących muzyków!

0

Nowa klawiatura MPK ROAD 88 od Akai Professional to rozwiązanie dedykowane dla podróżujących muzyków. Zintegrowany case/walizka ułatwia jego użytkowanie na trasach, ale to dopiero początek…

Na pewno wielu klawiszowców, ucieszy taki ukłon w stronę klasyki i rozwiązania ze zintegrowanym casem. Jednak prawdziwa moc instrumentu, który swoją premierę miał dosłownie 3 tygodnie temu podczas NAMM Show 2019, ma się kryć w jego wnętrzu!

Opierając się póki co na informacjach płynących od producenta nowy instrument, a w zasadzie kontroler klawiszowy, wyposażono w dynamiczną, wysokiej klasy 88-klawiszową klawiaturę z aftertouch, która ma gwarantować bardzo dobrą reakcję, komfort gry i samą grywalność. Wyposażona jest m.in. w kartę dźwiękową USB z 4 wyjściami TRS, złącza MIDI-In i MIDI-out oraz 3 wejścia do podłączenia pedałów. Dzięki temu możesz podłączyć klawiaturę do dowolnego sprzętu.

Frontowy panel kontrolny ograniczono do niezbędnego minimum. Znajdziemy tam przyciski do transpozycji, podziału klawiatury i zmiany presetów oraz regulator głośności do precyzyjnego ustawiania poziomu wyjść głównych, pomocniczych i słuchawkowego. Do dyspozycji mamy oczywiście także koła PITCH i MOD.

W ten oto sposób otrzymujemy niezwykle proste, a jednocześnie o olbrzymich możliwościach ekspresyjnych, profesjonalne narzędzie do pracy praktycznie każdego klawiszowca! Cała magia zaczyna się w momencie podłączenia, zewnętrznego urządzenia, typu komputer, ipad itp. z całą naszą wirtualną kolekcją brzmień! A już na starcie otrzymujecie pakiet przydatnych programów: Akai Pro VIP, AIR Music Tech DB-33, AIR Music Tech Velvet oraz AIR Music Tech Mini Grand for Road 88.

Cała reszta już jest w waszych rękach, a w zasadzie pod waszymi palcami… 😉

Więcej szczegółów
Producent: https://road88.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here