01.06.2017 – Warsztaty z Daliborem Mrazem

0

Sezon na warsztaty chyba odpalił już naprawdę z wielką pompą. Za nami kilka wspaniałych spotkań, a przed nami…? Kolejny mistrz i pretendent do bycia jednym z najlepszych perkusistów naszych szerokości geograficznych i nie tylko.

Warsztaty perkusyjne z Dalim Mrazem – niezwykle popularnym w Czechach perkusistą, muzykiem sesyjnym i kompozytorem, który niedawno został oficjalnym artystą DW Drums.
O koncertującym z wieloma i po całej Europie Dalim pisać można by długo, dlatego po bliższe szczegóły odsyłamy Was do wyszukiwarki, my natomiast wspomnimy tylko, że jego potencjał i umiejętności dostrzegli m.in. międzynarodowej sławy amerykański multi-keyboardzista Scott Kinsey, który nagrał tracki na powstającą właśnie płytę Dalibora, a także Mike Terrana i Gergo Borlai, którzy zaproponowali mu nie tylko tzw. jednorazową współpracę oraz nagrania m.in. dla popularnego DrumChannel, ale też dużą, międzynarodową trasę w postaci perkusyjnego trio, która jest już w planach.
Talent, umiejętności, potencjał, sympatyczna i ciekawa osobowość – spokojnie można więc prognozować, że za jakiś czas Dali stanie się kolejnym po Gergo rozpoznawalnym na całym świecie perkusistą pochodzącym z naszej części Europy. A zanim to nastąpi, Wy już teraz wpadnijcie, by go poznać. Ręczymy, że przekonacie się, iż warto. 🙂

Gdzie i kiedy?

  • 1 czerwca 2017 w godzinach 19:00 – 22:00
  • Śląskie Centrum Perkusyjne
    Stefana Batorego 64, 41-506 Chorzów

Organizatorzy wydarzenia:
Śląskie Centrum Perkusyjne we współpracy z Drumsetpro School.
Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.facebook.com/event

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here