Zespół Stach Bukowski dołącza do wytwórni FONOBO Label

0

Lubicie nowe zespoły? My tak, dlatego mamy dla Was kolejną debiutującą grupę, która niedawno podpisała kontrakt z warszawską wytwórnią FONOBO Label. Powitajcie gromkimi brawami zespół Stach Bukowski!

Debiutujący Stach Bukowski to młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro, wychowany na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Gra rocka, ale inspiruje się również muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Szturmem wzięli wszystkie konkursy i przeglądy talentów, w których uczestniczyli.
Stach śpiewa i gra na perkusji, Agnieszka brawurowo zasuwa na basie, a Robert trzaska dobre riffy na gitarze. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Zagrali już wiele koncertów klubowych, teraz przyszedł czas na duże hale i sold outy.

Pierwszy singiel grupy ukaże się już we wrześniu 2019.

Na zdjęciu od lewej: Sebastian Bujak (Managing Director FONOBO Label), Stach Bukowski (wokal, perkusja), Agnieszka Kamińska (bas), Robert Ostoja-Lniski (gitara).

Skład zespołu:
Stach Bukowski (wokal, perkusja)
Agnieszka Kamińska (bas)
Robert Ostoja-Lniski (gitara)

Więcej o zespole na www.facebook.com/stachbukowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj