Zespół ECHO zapowiada debiutancką płytę nowym singlem “Ogień”

0

Połączenie klasycznego rockowego brzmienia z mocnymi gitarami i elektronicznymi, współczesnymi akcentami, to premierowa propozycja zespołu ECHO. Posłuchajcie koniecznie utworu “Ogień”, który zapowiada debiutancką płytę grupy.

Singiel “Ogień” zespołu ECHO to emocjonalna opowieść o pożądaniu i zakazanej namiętności między dwojgiem ludzi. Utwór prezentuje duży ładunek emocjonalny zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej.

“Tekst – autorstwa Patrycji Kosiarkiewicz i muzyka Noxa tworzą elektryzujący koktajl pełen intensywnych emocji, który silnie oddziałuje na zmysły i wyobraźnię. Jest pełen wrzących, sensualnych doznań i wewnętrznych zmagań z palącym pragnieniem. Muzycznie jest to najmocniejszy utwór z naszych dotychczasowych singli, także w warstwie wokalnej.” 

mówi Zosia Nowakowska, wokalistka zespołu ECHO

ECHO to nowa konstelacja muzyczna na polskiej scenie. Powstała w wyniku spotkania Zofii Nowakowskiej, doświadczonej wokalistki o ogromnym dorobku scenicznym, z producentem muzycznym występującym pod pseudonimem Nox. Na płycie, która ukaże się jesienią 2021 roku znajdzie się kilkanaście utworów inspirowanych klimatem retro i nostalgicznym, nieco brudnym brzmieniem, jednocześnie czerpiąc ze współczesnych, elektronicznych nurtów. Przypominamy, że Ogień to już trzeci singiel po utworach Zawołaj i Deja vu zapowiadający debiutancką płytę zespołu.

Więcej o zespole:
https://www.facebook.com/Echomuzyka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj