“Zapamiętać wszystko” – Bartek Królik prezentuje drugi singiel z solowej płyty

0

Zapowiadając debiutancki krążek Bartek Królik opublikował w sieci kolejny klip. Piosenka nosi tytuł “Zapamiętać wszystko”.

“Zapamiętać wszystko” to druga po “Raju” piosenka Bartka promująca nadchodzący album pt. “Pan od Muzyki”. To, co charakteryzuje najnowszy utwór, to niezwykłe melodie powstałe we współpracy z Markiem Piotrkowskim oraz autentyczny tekst, za który odpowiada sam artysta.

To piosenka o człowieku rozdartym wewnętrznie, zamkniętym w spirali namiętności i grzechu. Grzechu, który przylgnął do człowieka tak bardzo, że zaczął mu smakować. Grzech to codzienność każdego z nas. Codziennie wchodzimy do tej samej rwącej rzeki myśląc, że ugasi palący nas ogień. Mimo upływu lat natura ludzka się nie zmienia. Sięgamy po zakazany owoc, by następnie przeżywać cierpienie. – tłumaczy artysta.

“Zapamiętać wszystko” promuje wyjątkowy klip, zrealizowany przez Mortvideo. Okładkę do singla zaprojektował jeden z polskich współczesnych malarzy i projektantów – Robert Kuta, który wcześniej był odpowiedzialny za projekt graficzny do refleksyjnego utworu “Raj”.

Więcej o artyście na https://www.facebook.com/bartekkrolikofficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj