Zadbaj o słuch! Zatyczki UNIFIT Fidelity

0

Każdy oczywiście mówi i myśli, że ten problem go nie dotyczy, że wszystko ze słuchem u niego ok itp… Oczywiście! Ale do czasu…

Sezon festiwalowy w pełni więc warto przypomnieć trochę istotnych liczb. Przebywanie w hałasie muzycznym na poziomie 97dB to pospolity problem imprez muzycznych. Wg. badań HSE z 2005 roku człowiek narażony na taką wysokość decybeli może przebywać do 30 minut. Hałas na festiwalach muzycznych bywa jednak dużo wyższy!

Dziś chcemy Wam przedstawić silikonowe zatyczki marki Bachmaier, których zadaniem jest ochrona Waszego słuchu w ekstremalnych warunkach. Czy na scenie, czy przed sceną, warto zadbać o bezpieczeństwo naszego słuchu!

UNIFIT Fidelity wyposażone są w bardzo dobre tłumienie liniowe, dzięki czemu słyszymy świetnie dźwięki i możemy porozumiewać się w nich bez żadnych zakłóceń. Jednocześnie, ucho jest chronione przed nadmierną ekspozycją na hałas, co jest dodatkowym atutem zatyczek.

Do ochronników dołączone są miękkie silikonowe końcówki, które zapewniają wygodne dopasowanie do kanału słuchowego. Można je łatwo zmienić: z uchwytu należy usunąć średnie końcówki i na ich miejsce nałożyć te mniejsze. W opakowaniu znajdziemy również futerał, w którym możemy nosić ochronniki (dobrym pomysłem będzie dołączenie go np.: do kluczy).
Więcej szczegółów na www.hsprofile.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here