Yasmin Levy w grudniu w Starym Maneżu

0

Yasmin Levy na początku grudnia wystąpi w klubie Stary Maneż i w ramach cyklu Siesta w Drodze ponownie zaśpiewa dla polskiej publiczności. Wydarzenie poprowadzi Marcin Kydryński.

Yasmin Levy jest dzisiaj najbardziej wielbioną wokalistką z Izraela. Inspiracje czerpie z wielokulturowego bogactwa Żydów Sefardyjskich, Turcji oraz flamenco, którego uczyła się w Sewilli. Yasmin korzysta z tej tradycji, tworząc własne piosenki, dzięki czemu możemy spodziewać się szczególnie barwnej mieszanki kulturowej podczas Jej koncertu w klubie Stary Maneż.

Cykl Siesta w Drodze to występy na żywo artystów znanych z niedzielnych audycji Siesta oraz z bestsellerowych kompilacji Siesta. Prowadzącym oraz dyrektorem artystycznym Siesty w Drodze jest Marcin Kydryński, radiowiec, autor i kompozytor tekstów, producent płyt i fotograf. Siesta w Drodze gościła światowej sławy gwiazdy, takie jak: Pat Metheny, Bobby McFerrin & Chick Corea czy Dianne Reeves.

Koncert Yasmin Levy odbędzie się 9 grudnia 2017 o godzinie 20:00 w Starym Maneżu.

Bilety w cenach 120 zł (miejsca stojące) i 160 zł  – 200 zł (miejsca siedzące) do kupienia on-line na www.interticket.pl oraz w sprzedaży stacjonarnej:
Gdynia InfoBox- GDYNIA GŁÓWNA – Świętojańska 30
Greckie Biuro Podróży Barkost – GDYNIA – ul. Świętojańska 100
Biuro Podróży El Globo – SOPOT – ul. Podjazd 9
Stowarzyszenie Turystyczne Sopot – SOPOT – Plac Zdrojowy 2
Biuro Turystyczne “Dunaj” – LĘBORK – ul. Targowa 11
Agencja Podróży i Turystyki Holidays – GDAŃSK – ul. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan)

Więcej o artystce znajdziecie na www.facebook.com/yasminlevyofficial.

Informacji o wydarzeniu szukajcie na www.facebook.com/events/1867151453602555.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here