X Ambassadors w maju w Warszawie

0

Amerykański zespół rockowy, X Ambassadors przyjedzie do Polski by promować będzie swój najnowszy krążek. Grupa wystąpi 6 maja w warszawskiej Progresji.

X Ambassadors karierę rozpoczęli pod nazwą Ambassadors, udaną kampanią crowfundingową, która miała wspomóc realizację ich klipu do “Unconsolable”. W jednej z amerykańskich rozgłośni radiowych utwór usłyszał lider grupy Imagine Dragons i zaprosił zespół do współpracy z wytwórnią Interscope. Skutkiem kooperacji jest ich debiutancki album “VHS” z którego pochodzi największy przebój grupy – “Renegades”. Utwór ogromną popularność zyskał dzięki pojawieniu się w reklamie jednej z największych marek samochodowych.


X Ambassadors wystąpią 6 maja w klubie Progresja w Warszawie.

Bilety w cenie 105 zł – 120 zł trafią do sprzedaży w piątek, 8 marca o godzinie 11:00.
Bilety dostępne na stronach www.biletomat.plwww.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt.

Więcej o wydarzeniu na www.facebook.com/events/375831623002774.


Zespół X Ambassadors założony został przez dwóch braci (Sam i Cassey Harris). Obecnie grupa składa się z czterech muzyków i w tym samym składzie gra od 2009 roku. Choć w ich muzyce słychać wpływy rocka i hip-hopu, jako swoje inspiracje wymieniają przede wszystkim Incubus i Red Hot Chilli Peppers. Obecnie grupa ma już na koncie trzy EP-ki i studyjny album.
W styczniu 2019 roku ukazał się ich nowy utwór “Boom“.

Więcej o zespole na www.facebook.com/XAmbassadors.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here