The Herbaliser w kwietniu we Wrocławiu

0

Innowacyjny i łamiący stereotypy duet jazzowo hip-hopowy The Herbaliser. Zespół na koncercie we Wrocławskim Starym Klasztorze promować będzie swój najnowszy album, “Bring Out” The Sound”.

The Herbaliser powstał na początku lat 90. Założycielami zespołu byli basista zespołu Propheteers – Jake Wherry oraz Ollie Teeba znany jako DJ i producent. W swojej twórczości łączą zgrabnie hip-hopowe beaty z gustownymi jazzowymi i funkowymi samplami, a nawet stylowym rapem.


The Herbaliser wystąpi 13 kwietnia w w Sali Gotyckiej klubu Stary Klasztor we Wrocławiu. 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.empikbilety.pl.


The Herbaliser zadebiutowali w 1995 roku albumem Remedies. Grupa szybko stała się znaczącymi postaciami na brytyjskiej scenie muzycznej. Początkowo skupieni na brzmieniach syntetycznych, z czasem odeszli w stronę brzmień żywych instrumentów czego uwieńczeniem był album “Something Wicked This Way Comes” z 2002 roku, gdzie żywa muzyka przeważa nad elektroniczną.

Z biegiem czasu duet Herbaliser rozrósł się do kilkunastoosobowego zespołu muzyków grających na żywo, stając się nie tylko największą gwiazdą wytwórni Ninja Tune, ale również znakiem jakości i jej żywą wizytówką.

Więcej o zespole na www.facebook.com/TheHerbaliserOfficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here