The Amity Affliction w czerwcu w Poznaniu

0

The Amity Affliction pod koniec czerwca wraca do Polski, by promować swój ostatni album “Misery”. Australijski zespół wystąpi 27 czerwca w poznańskim klubie U Bazyla.

Oprócz materiału z najnowszego krążka nie zabraknie także starszych utworów z poprzednich albumów! Australijczykom w trasie towarzyszyć będą Crystal Lake, czyli japońska rewelacja prosto z Tokyo oraz następcy Slipknot rodem z Nowego Orleanu – Cane Hill!


KTO: THE AMITY AFFLICTION + CRYSTAL LAKE + CANE HILL
KIEDY: 26.06.2019 g.19:00
GDZIE: Poznań / Klub U Bazyla

Bilety w cenach:
85 www.winiarybookings.pl (KOLEKCJONERSKIE)
90 złwww.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketos.pl, Empik, Media Markt
100 zł – w dniu koncertu
Organizatorem wydarzenia jest Agencja Winiary Bookings.


THE AMITY AFFLICTION (Australia, Roadrunner/UNFD) – melodyjny metalcore, post-hardcore.
Swoją aktywność sceniczną rozpoczęli już w 2003 roku, wydając s/t EPkę. Rok później do składu doszedł obecny wokalista i frontman zespołu – Joel Birch, a Ahren Stringer (obecnie jedyny członek z oryginalnego składu) chwycił za bas i zajął się czystymi wokalami. Minęły 2 lata i tak o to w 2007 roku fani usłyszeli kolejną EPkę „High Hopes”. Jednak to nadal nie był longplay, na który wszyscy sympatycy Amity czekali. Długo im jednak nie zeszło, bo w 2008 roku wydali swój debiutancki album „Severed Ties”, który został gorąco przyjęty przez fanów i krytyków, a w Australii dotarł aż na 26 miejsce tamtejszej listy sprzedaży. Następne lata to pasmo sukcesów i dynamicznie rosnąca popularność zespołu na wszystkich kontynentach, aż w 2012 roku zasili szeregi wytwórni Roadrunner Records. Dzisiaj mają na koncie 5 albumów studyjnych, a dyskografię zamyka płyta „This Could Be Heartbreak”. Koncertowali po całym świecie obok takich zespołów jak A Day To Remember, Motionless In White, Chelsea Grin, In Hearts Wake, Stick To Your Guns, The Ghost Inside, Architects czy Asking Alexandria. W 2015 roku Australijczycy wydali również DVD z filmem dokumentalnym „Seems Like Forever”. Zespół prezentuje zawsze niezwykle energetyczne show na żywo, a ich utwory wpadają w ucho już po pierwszym odsłuchu. Każda kolejna płyta The Amity Affliction to zbiór coraz bardziej hitowych kompozycji, które z powodzeniem mogłyby zagościć w polskich stacjach radiowych. Zespół dotychczas pojawiał się w Warszawie. Tym razem przyszedł czas na koncert w Poznaniu!

Więcej o grupie na www.facebook.com/theamityafflictionofficial


CRYSTAL LAKE (Artery Recordings/Tokyo, Japonia) – metalcore/hardcore
Crystal Lake to japońska grupa powstała w 2002 roku zainspirowana hardcorem połowy lat
90tych. Zespół długo grał po Japonii z takimi zespołami jak Parkway Drive, Miss May I czy Born Of Osiris. Grupie udało się także wziąć udział w trasie Sumerian Tour 2013. 15 lutego tego roku ukazał się ich najnowszy album „Helix” nakładem SHARPTONE RECORDS, który właśnie promują. To oni okazali się czarnym koniem na ostatnich koncertach Bury Tomorrow w Polsce!

Więcej o zespole na www.facebook.com/crystallake777


CANE HILL (Rise Records/USA) – Metal
Cane Hill to agresywny metalowy zespół składający się z 5 członków zespołu. Grupa pochodzi z Nowego Orleanu w Los Angeles. Ostatnie lata zespół spędził na graniu tras koncertowych z takimi gigantami sceny w USA jak The Hollywood Undead czy The Acacia Strain. Cane Hill to znakomita mieszanka post-hardcoru z nu-metalem w najświeższym wydaniu. Zespół wyraźnie czerpie inspiracje z takich kapel jak Pantera czy Slipknot. W roku 2015 podpisali kontrakt z Rise Records. Początkowo ekipa wydała EPkę, następnie debiutancki album „Smile”, natomiast w zeszłym roku ukazał się ich zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny krążek „Too Far Gone”. W tym roku grupa zaskoczyła wszystkich wypuszczając EPkę „Kill The Sun”, na której znajdziemy m.in. ballady rodem z czasów prawdziwego MTV.

Więcej o zespole na www.facebook.com/wearecanehill

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here