“Wywróciłam się” – Pola Chobot & Adam Baran prezentują kolejny singiel z debiutanckiej płyty

0

Promując nadchodzący, debiutancki krążek Pola Chobot & Adam Baran opublikowali w sieci kolejnego singla. Piosenka nosi tytuł “Wywróciłam się” i zapowiada album “Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?”. #czyjużmży

Singiel “Wywróciłam się” to ukłon w stronę piosenki. Surowy, przestrzenny nastrój, który pozostawia przestrzeń i miejsce, wysuwającej się na pierwszy plan treści. Utwór jest kolejną zapowiedzią debiutanckiej płyty Poli Chobot i Adama Barana pt. “Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?“, która ukaże się 15 listopada 2019 roku nakładem wytwórni FONOBO Label.

Pola i Adam to dwoje ludzi, którzy mimo skrajności charakterów tworzą jeden, dziki organizm muzyczny. Piosenki, które tworzą, swą prostotą i transowością nawiązują do bluesa, często jednak wykraczając poza jego klasyczną formę. Pola jest wokalistką oraz autorką tekstów. Adam to gitarzysta i kompozytor. Podczas koncertów, często uzupełnianych przez perkusję, własne utwory przeplatają psychodelicznymi i awangardowymi improwizacjami. Ich źródła inspiracji to w takim samym stopniu rdzenne work songs, Muddy Waters i Skip James, jak Björk czy Radiohead.

Więcej o zespole na https://www.facebook.com/polachobot.adambaran/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here