“Wdzięczność” – Igor Herbut z nową piosenką

0

Do sieci trafił nowy utwór Igora Herbuta. Piosenka nosi tytuł “Wdzięczność” i wywarła niesamowite wrażenie na fanach artysty.

“Wdzięczność” to flagowy utwór z pięknej i bardzo osobistej płyty Igora Herbuta “Chrust”. Od czasu premiery albumu to właśnie ten utwór jest najczęściej cytowany przez fanów.

– To zaskakujące, bo nie planowaliśmy do niego teledysku – mówi Igor. – Dopiero gdy zobaczyłem, jak bardzo wiele osób ten utwór porusza, pomyślałem, że muszę sprawić, aby to przesłanie dotarło jak najdalej. Tekst powstał na podstawie moich notatek w zeszycie, w którym zapisuję różne myśli… Przeglądałem ten notes i zdałem sobie sprawę, jak wiele moich myśli dotyczy wdzięczności za, to co mam. Nie zawsze tak było. Zresztą nawet teraz zbyt często czuję niedosyt, zbyt często łapię się na tym, że ciągle mi mało, że ciągle czekam na coś więcej. Myślę, że “Wdzięczność” napisałem w dużej mierze do siebie samego, jako moją afirmację, jako moją modlitwę, jako mantrę, jako list do siebie samego, który każdego dnia przypomina mi o tym, co ważne.

Za reżyserię teledysku odpowiada Jacek Kościuszko.

Przypomnijmy, że muzyk zdecydował się wydać album “Chrust” w połowie kwietnia 2020 roku, pomimo lockdownu i ograniczonych możliwościach dotarcia do słuchaczy z tym wydawnictwem.

Więcej o artyście na https://www.facebook.com/igor.herbut.oficjalny/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here