AKAI MPC Live II już w sprzedaży!

0

Jak podaje dystrybutor marki AKAI Professional, firma Audiostacja – do sprzedaży trafia właśnie wyczekiwana od pewnego czasu samodzielna stacja robocza AKAI MPC Live II.

O urządzeniu pisaliśmy już na łamach naszego portalu. Artykuły te znajdziecie pod adresem https://uptone.pl/tag/akai-mpc-live-ii
AKAI MPC Live II, to przede wszystkim szalenie wyspecjalizowane narzędzie dla profesjonalnych muzyków wyposażone m.in. w ekran multi-touch o przekątnej 7″.
MPC Live II obdarzono również w 16 podświetlanych padów, głośniki stereo i akumulator. Jeśli chodzi zaś o szczegóły, urządzenie wyposażono w wejście gramofonowe, pamięć wewnętrzna 16GB, 10GB brzmień, opcjonalny HD SATA 2.5″ i karta SD, 4 x CV, 2 x MIDI, pamięć RAM 2GB, oraz dwa gniazda USB 3.0.

W Polsce ta stacja produkcyjna kosztuje 5499 zł.

Dystrybutor, poza oczywiście elektryzującą wiadomością o trafieniu do sprzedaży MPC Live II, promuje również dwa obszerne testy urządzenia.
Accurate Beats opowiada o pierwszych wrażeniach, jakie wywarł na nim kontroler MPC Live II, natomiast Loopop szczegółowo przygląda się wszystkim możliwym funkcjom MPC Live II.

Obejrzyjcie koniecznie!

W sieci pojawiły się również całe playlisty tutoriali ukazujących jak obsługiwać to urządzenie i wyjaśniających mnogość jego funkcji.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj