Voo Voo – 7 w listopadzie w Gdańsku

0

Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. O kim mowa – oczywiście o legendarnym już zespole Voo Voo.

Lider zespołu, Wojciech Waglewski żartuje: „Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić…” Jednak w przypadku wydanego w 2014 roku ostatniego albumu „Dobry wieczór”, to założenie spowodowało skutek odwrotny – album uzyskał status Złotej Płyty a piosenka „Gdybym” z udziałem azerskiego pieśniarza Alima Qasimova, długie tygodnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radiowej Trójki.

Na nowym albumie Voo Voo znajdzie się zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich będzie zatytułowany od kolejnych dni tygodnia. To wpłynie również na koncerty promujące nową płytę, a przecież takie spotkania z muzyką tego zespołu mają swoją niepowtarzalną atmosferę. „Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od „Poniedziałku”, we wtorki od „Wtorku” itd. Lubię takie wyzwania, choć nie wiem, co z tego wyniknie.” – dodaje Waglewski.

Wojciech Waglewski jest kompozytorem i autorem wszystkich utworów na nowym albumie zespołu, który współtworzą: perkusista Michał Bryndal, basista Karim Martusewicz oraz saksofonista i wokalista Mateusz Pospieszalski.

Koncert Voo Voo odbędzie się 19 listopada 2017 o godzinie 19:00 w klubie Stary Maneż w Gdańsku.

Bilety do kupienia na www.interticket.pl i www.eventim.pl w wariantach:
przedsprzedaż 
miejsca stojące: 45 zł, miejsca siedzące: 79 zł, 69 zł i 59 zł 
w dniu koncertu
miejsca stojące: 55 , miejsca siedzące: 99 zł, 89 zł i 79 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here