Natalia i Paulina Przybysz na nowej płycie Voo Voo

0

Zespół Voo Voo zamieścił w sieci okładkę płyty “Za niebawem”. W nagraniach materiału do nowego krążka gościnnie wystąpiły Natalia i Paulina Przybysz.

Po spokojnej, klimatycznej płycie “7” Voo Voo wraca z nowym albumem “Za niebawem“. Premierowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty. Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach. Premiera 15 lutego. Gościnnie na płycie wystąpiły Natalia i Paulina Przybysz, razem ze swoją mamą Anną. Pojawił się także 27-osobowy perkusyjny zespół szkoły Ritmo Bloco.

Voo Voo “Za niebawem” fot. Agora

Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Emade. Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest piosenka “Się poruszam 1”. Powstał do niej teledysk z udziałem Nadii Vadori-Gauthier, francuskiej doktor sztuk performatywnych, która od 2015 roku, po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy.

Od premiery poprzedniego albumu Voo Voo “7” minęły już dwa lata. Tak więc czas najwyższy na nowości i na nową trasę koncertową, która wystartuje z początkiem wiosny 2019.
Więcej o zespole na www.facebook.com/voovoozespol.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj