Two Door Cinema Club wystąpią na Orange Warsaw Festival

0

Two Door Cinema Club, indierockowy zespół z Irlandii po 6 latach znów pojawi się w naszym kraju i już 3 czerwca zagra na scenie Orange Warsaw Festival.

Ich początki nie rokowały zbyt dobrze. Jeszcze pod inną nazwą wzięli udział w konkursie talentów, zajmując niechlubne ostatnie miejsce. Jednak ich upór i talent sprawiły, że już dwa lata później w londyńskim studio nagrywali debiutancki album – “Tourist History” (2010), który zyskał sobie rewelacyjne recenzje nie tylko w Europie. Kolejny album, “Beacon” z 2012 roku był kontynuacją sukcesu i jeszcze mocniej zaakcentował pozycję zespołu na amerykańskiej scenie. Najnowszy krążek, “Gameshow” premierę świętował w październiku ubiegłego roku. Podczas tworzenia albumu, muzycy inspirowali się twórczością Davida Bowie i Prince’a, dlatego muzyka Two Door Cinema Club nabrała nowego charakteru, nie tracąc jednak niczego ze swojej przebojowości.

Jak brzmią na żywo nowe utwory bandu oraz ukochane przez fanów hity gitarowej elektroniki, przekonacie się 3 czerwca na głównej scenie Orange Warsaw Festival.

Do tej pory udział w wydarzeniu potwierdzili już JusticeImagine DragonsKings of Leon, Martin Garrix, Years & Years oraz Kodaline, a także Miuosh, Łona i Webber, Maria Peszek, KAMP!, Daria Zawiałow, Rosalie. oraz Lor i Suumoo.

Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 2-3 czerwca 2017 roku na warszawskim Służewcu.

Ceny wejściówek wyglądają następująco:
karnet 379 zł
karnet z 15% rabatem dla klientów Orange 322 zł
bilet jednodniowy 219 zł
bilet jednodniowy z 15% rabatem dla klientów Orange 186 zł

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/twodoorcinemaclub.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here