“Trofea” – zobaczcie nowy teledysk Dawida Podsiadło

0

Dziś wielki dzień dla fanów Dawida Podsiadło. Świętując nie tylko urodziny, ale również błyskawiczne wyprzedanie biletów na koncert na PGE Narodowym, artysta zaprezentował światu klip do kolejnego utworu. Piosenka nosi tytuł “Trofea”.

Obsada do piosenki “Trofea” jest naprawdę imponująca. W nagraniu zobaczycie Agatę Buzek, Wiktora Zborowskiego, Borysa Szyca, Magdalenę Cielecką, Krzysztofa Maternę i Jerzego Stuhra.

To trzeci singiel Dawida do piosenki z albumu “Małomiasteczkowy“, który nie znika z czołówki list sprzedaży w Polsce. Album osiągnął status diamentowej płyty, tak samo jak dwa poprzednie krążki tego wykonawcy – “Comfort and Happiness” oraz ” Annoyance and Disappointment”. Podsiadło jest zatem niekwestionowanym rekordzistą Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS). Dwa pierwsze single z płyty, “Małomiasteczkowy” oraz “Nie ma fal” przez wiele tygodni są czołówką radiowych list przebojów i serwisów streamingowych, zyskując odpowiednio statusy diamentu i potrójnej platyny.aqswwa

Dawid Podsiadło wyprzedał wspólny koncert z Taco Hemingwayem na PGE Narodowym (28 września 2019 r.). W ciągu trzech godzin fani zakupili ponad 98 procent biletów, finalnie wykupując wszystkie w ciągu 5 dni.

Taco Hemingway w ubiegłym roku, tak samo jak Podsiadło, zagrał wyprzedaną trasę promując album “Café Belga”. Również jego projekt z Quebonafide bił rekordy popularności. Nadchodzący koncert na PGE Narodowym będzie pierwszym po dłuższej przerwie i jedynym, jaki artysta zagra w tym roku.

Więcej o Dawidzie Podsiadło na www.facebook.com/podsiadlo.dawid.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj