The Rasmus zagrają w Gdańsku

367

Nie da się zaprzeczyć, że tegoroczne koncerty The Rasmus w Warszawie i Krakowie okazały się ogromnymi sukcesami. Po tak gorącym przyjęciu, zespół zdecydował się ponownie odwiedzić Polskę, by we wrześniu 2018 roku zagrać koncert w Gdańsku.

Fiński zespół odwiedzi nasz kraj w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy singiel „Paradise”. Utwór został nagrany i zmiksowany w Sztokholmie, a wyprodukowany przez szwedzkie The Family. O nowym singlu, wokalista Lauri Ylönen mówi: „Raj (ang. “paradise”) jest rzeczą względną. To, co dla jednego człowieka może być piekłem, dla innego może być właśnie rajem.”

Koncert The Rasmus odbędzie się 23 września o godzinie 19:00 w klubie Stary Maneż w Gdańsku

Bilety w cenie 89 zł / 129 zł w sprzedaży od piątku, 8 grudnia 2017, od godz. 10:00 na:

Organizatorem koncertu jest Stary Maneż i Live Nation. Więcej o wydarzeniu na www.facebook.com/events/148919415649558.

Zespół The Rasmus na scenie istnieje od 1994 roku. Międzynarodowy sukces grupa osiągnęła dzięki piątemu albumowi, “Dead Letters”, gdy singel „In The Shadows” stał się hitem na całym świecie.
W roku 2012, po wydaniu kolejnych trzech płyt i wielu trasach dookoła świata, członkowie grupy, Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen i Aki Hakala postanowili zrobić sobie przerwę od The Rasmus i zająć się życiem prywatnym. W tym czasie wokalista zespołu przeprowadził się do Los Angeles, a ta zmiana zdecydowanie pozytywnie odbiła się na nowej twórczości grupy.

Więcej o zespole na www.facebook.com/therasmusofficial.