Ted Nemeth zagra pod koniec marca w Starej Piwnicy

0

Nadzieja polskiego rocka alternatywnego. Kto przychodzi wam na myśl, kiedy słyszycie takie określenie? Nam do głowy przychodzi Ted Nemeth, który 23 marca zagra koncert w klubie Stara Piwnica we Wrocławiu.

Zespół powstał latem 2010 roku w Łodzi, w garażu, który nie chce z nich wyjść, choć oni wyszli z niego już dawno. Ich muzyka to spotkanie energii z nostalgią, brudu łódzkich kamienic i czystego szaleństwa zamkniętego w formie, która może zarazem zachwycać, jak i wprowadzać niepokój. Nieprzypadkowo warstwa liryczna ma w tym swój udział, bowiem jako jeden z nielicznych zespołów na rodzimej scenie posiadają teksty po polsku, które mają głębszy sens. Lider zespołu, Patryk Pietrzak, trafia w sedno problemów swojego pokolenia. Swoboda oraz prostota przekazu sprawiają, że całość jest chwytliwa i wzbudza sympatię wśród słuchaczy. Czasem jednak pozostawia ich w stanie skrajnego dyskomfortu, z całą gamą pytań bez jednej, właściwej odpowiedzi. Ted Nemeth, to nie zespół dla każdego, choć każdy powinien go posłuchać i zrozumieć. Grał m.in. u boku takich zespołów jak: Organek, Pidżama Porno, T.Love Alternative czy Happysad. W zeszłym roku ich debiutancki album „Ostatni Krzyk Mody” zdobył łódzką Armatkę Kultury, za najlepsze co mogło się zdarzyć w ostatnim roku, w tym mieście.

Na koncercie, poza debiutem, z pewnością będziecie mogli usłyszeć również utwory, które znajdą się na kolejnym krążku Ted Nemeth.

Koncert Ted Nemeth odbędzie się 23 marca 2017 o godzinie 20.00 w klubie muzycznym Stara Piwnica we Wrocławiu.

Bilety w cenie 20 zł – przedsprzedaż, 25 zł – w dniu koncertu dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl. Możliwa jest również rezerwacja pod adresem [email protected].

Więcej o grupie znajdziecie na www.facebook.com/Tednemeth.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here