Znamy kolejnych wykonawców Orange Warsaw Festival

0

Obok Imagine Dragons, Kings of Leon i Justice, swoją obecność na Orange warsaw Festival dołączyli Martin Garrix, Years & Years oraz Kodaline. Impreza odbędzie się w dniach 2-3 czerwca na warszawskim Służewcu.

Martin Garrix to pochodzący z Holandii producent muzyki elektronicznej i DJ. Największą popularność uzyskał dzięki utworowi Animals, który szybko okazał się być hitem w wielu krajach europejskich, zajmując pierwszą pozycję na listach w Belgii czy Wielkiej Brytanii. Na Orange Warsaw Festival wykonawca zagrał po raz pierwszy w 2014 roku.

Years & Yearsczyli Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Turkmen, wśród swoich inspiracji wymieniają TLC i Aaliyah. Od 2015 roku nieustannie znajdują się w top 10 światowych list przebojów. Niejednokrotnie grali na największych scenach festiwalowych całego świata.

Kodalineto niesamowita fuzja indie-rocka i folku w stylu Mumford & Sons czy Bombay Bicycle Club. Zadebiutowali w czerwcu 2013 roku albumem In a Perfect World. Drugi krążek – Coming Up for Air w sprzedaży pokazał się w lutym 2015 roku.

Jak wspominaliśmy, wcześniej udział w festiwalu potwierdzili Justice, Imagine Dragons i Kings of Leon.

Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 2-3 czerwca 2017 roku.
Do tej pory udział w wydarzeniu potwierdzili już JusticeImagine Dragons i Kings of Leon.

Ceny wejściówek wyglądają następująco:
karnet 379 zł
karnet z 15% rabatem dla klientów Orange 322 zł
bilet jednodniowy 219 zł
bilet jednodniowy z 15% rabatem dla klientów Orange 186 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here