“Te Twoje sukienki” – posłuchajcie nowego singla Moniki Kowalczyk

0

Do sieci trafił najnowszy teledysk Moniki Kowalczyk. Utwór nosi tytuł “Te Twoje sukienki” i został wydany i wyprodukowany przez wytwórnię MTJ w ramach nagrody specjalnej przyznanej podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów.

Monika Kowalczyk to songwriterka z Lublina, która szturmem podbija wszystkie konkursy piosenki. “Te Twoje sukienki” to pierwsza produkcja artystki, w której pracowała wspólnie z warszawskim producentem Andrzejem “Izim” Izdebskim, odpowiedzialnym między innymi za brzmienie debiutanckiego albumu Ralpha Kaminskiego.
Singiel został wydany i wyprodukowany przez MTJ w ramach nagrody specjalnej przyznanej podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów.

Monika tworzy autorskie kompozycje i pisze do nich teksty, które dzięki zespołowi zaufanych muzyków nabierają nowych aranżacyjnie kształtów. To polskie teksty o rzeczywistości, która nas otacza, i o rzeczywistości z wnętrza głowy artystki, obudowane niebanalnymi melodiami. To szczerość, bezpretensjonalność i szukanie prawdy w coraz dziwniejszym świecie. To łagodność i siła, melancholia i światło zamknięte w dźwiękach.

Więcej o artystce na www.facebook.com/kowika.monalczyk.

Jeżeli ktoś, podobnie jak Monika Kowalczyk, chciałby wziąć udział i wystąpić na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów, to jest taka szansa. Wszystkie szczegóły dotyczące przesyłania zgłoszeń do trzeciej edycji festiwalu dostępne są pod tym adresem: https://bit.ly/2MCD61p. Czekają wspaniałe nagrody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here