“Tańczmy” – posłuchajcie nowej piosenki Igora Herbuta

0

Do sieci trafiła nowa solowa kompozycja Igora Herbuta. Piosenka nosi tytuł “Tańczmy” i pochodzi z najnowszego albumu artysty.

Piosenka “Tańczmy” promuje nowy album Igora zatytułowany “Chrus”. Utwór powstał w warunkach domowych.

Jak mówi Igor Hebrut, poprzednie utwory takie jak “Dewiat”, “Lwia część”, “Tu”, zawsze powstawały na podstawie smutku, braku, oddalenia. Dlatego teraz artysta postanowił zaprezentować utwór, który będzie następcą, kontynuacją tych trzech nieprzypadkowo wymienionych utworów.

– Nie planowałem wypuszczać do utworu obrazu, ale po kilku tygodniach zamknięcia w domu, kiedy i mnie zaczęły dopadać różne troski, postanowiłem, pomyślałem, że muszę wrócić do tych emocji, które zawarłem w utworze “Tańczmy” i podzielić się tym z Wami, abyście mogli i Wy nabrać sił. Obraz powstał w trzech mieszkaniach. Najpierw wspaniała tancerka Wiola i choreograf Patryk z DzikiStylCompany, sfilmowali. To nie pierwszy raz, kiedy współpracujemy ze sobą, ponieważ Ci wspaniali artyści korzystali już wcześniej z mojej muzyki w ich spektaklach. Zawsze chcieliśmy wspólnie coś zrobić, ale czekaliśmy na odpowiedni, wyjątkowy moment. I o to jest. Drugie mieszkanie, to mieszkanie, w którym mieszkaMY. W tych niezaplanowanych kadrach widać wszystko. Nie muszę tłumaczyć. Trzecie mieszkanie, to mieszkanie naszych przyjaciół Ani i Andrzeja, wspaniałych reżyserów montażu, którzy połączyli te dwa światy, tworząc nowy, piękny świat, pełen symboli, emocji i uczuć.
– mówi Igor Herbut.

Więcej o artyście na https://www.facebook.com/igor.herbut.oficjalny/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here