“System Error” – BOVSKA pokazuje teledysk kolejnego singla!

261

BOVSKA prezentuje kolejny singiel. Czy najnowszy “System Error” to już koniec walki, czy jednak szansa na restart? Sprawdźcie sami!

Inna, a jednak wciąż ta sama. Nowe poszukiwania wyrazu są czymś ważnym i bezwględnie potrzebnym dla każdego artysty. Magda Grabowska-Wacławek znana jako BOVSKA, zdaje się doskonale tą materię wyczuwać. Jej muzyczne poszukiwania przynoszą kolejny efekt, który naszym zdaniem świetnie współgra z czasem i emocjami jakie chce przekazać.

Bovska-System-Error

Jak zaznacza artystka, “System Error” powstawał w dość ciężkim i napiętym okresie nie tylko dla niej ale dla nas wszystkich. Minimalistyczny a jednak ciekawie skomponowany teledysk zdaje się być wizualnym potwierdzeniem tej bezsilności, w której prowadzi emocjonalną walkę z tym co niemożliwe. Mamy jednak nadzieję, że ta kolejna “ciężka lekcja” wzmocni nas wszystkich jeszcze bardziej.

System Error to z całą pewnością nie koniec muzycznych zaskoczeń od Bovskiej. Jest to już trzeci singiel, który zapowiada zbliżający się trzeci studyjny album artystki!

Teledysk został wyreżyserowany przez Magdalenę Zielińska, zdjęcia przygotował Mateusz Kanownik, a produkcją muzyczną zajął się Jan Smoczyński, który jest także współautorem piosenki.

Więcej o artystce: https://www.facebook.com/Bovska

ZOBACZ TAKŻE:

BOVSKA z najnowszym singlem “Dzika” [VIDEO]