Syny na dubowym soundsystemie – wyjątkowy koncert w Warszawie!

0

19 grudnia w warszawskim klubie Pogłos duet Syny połączy siły z kolektywem Jah Love Soundsystem i po raz pierwszy zagra koncert na potężnym dubowym soundsystemie.

Syny to duet utworzony przez producenta 1988 oraz rapera i producenta Roberta Piernikowskiego. Zadebiutowali w 2015 roku płytą “Orient”, którą mocno namieszali na polskiej scenie muzycznej, wywołując dyskusje i kontrowersje. W tym roku premierę miał ich drugi album “Sen”. Chłopaki od zwyczajnie niezwyczajnych poezji. Uważani powszechnie za prymitywnych barbarzyńców, którzy ponad konstrukcje muzyczne, czy tekstowe stawiają klimat. Ich wizjonerskie produkcje nikogo nie pozostawiają obojętnym, bo Syny to zjawisko emocjonalne.
Więcej o zespole na www.facebook.com/synymuzyka.

Jah Love Soundsystem to kolektyw selektorski, odpowiadający za własnoręcznie zbudowane nagłośnienie, tak jak Syny kochający trzeszczenie winylowych płyt i pulsujący bas. Kultura soundsystemowa wywodzi się z Jamajki, następnie dzięki imigrantom zaczęła rozprzestrzeniać się po Wielkiej Brytanii i całej Europie. Posiadanie soundsystemu sprawia, że artysta czuje się niezależny, może organizować imprezy w dowolnym miejscu i czasie. To on dba o jakość dźwięku i przekazu w myśl zasady: Jah music must be played loud.
Więcej o zespole na www.facebook.com/JahLoveSoundsystem.

Jak w takim wydaniu sprawdzi się muzyka Synów słuchacze sprawdzą już w grudniu. Przed koncertem rozgrzewkę zapewnią Jah Love Soundystem. Bilety już w sprzedaży za pośrednictwem serwisu Going.
Więcej o imprezie na www.facebook.com/events/298000814146584.


Koncert Syny + Warm up Jah Love Soundsystem odbędzie się 19 grudnia 2018 o godzinie 20:00 w Klubie Pogłos w Warszawie.

Bilety w cenach od 35 zł do 50 zł dostępne w www.goingapp.pl.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here