“Sucker Punch” – posłuchajcie nowego singla Sigrid

0

Norweska piosenkarka, Sigrid opublikowała w sieci klip do piosenki “Sucker Punch”. Przy tworzeniu utworu artystce towarzyszyli Emily Warren i Martin Sjølie.

Pochodząca z maleńkiego Ålesund w Norwegii, które położone jest wśród malowniczych fiordów wpisanych na listę UNESCO, Sigrid od najmłodszych lat zajmowała się komponowaniem wyjątkowych piosenek, pisaniem poruszających tekstów oraz wymyślaniem chwytliwych melodii. Artystka została wyselekcjonowana przez 170 najbardziej wpływowych przedstawicieli branży muzycznej jako zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound of 2018. Warto dodać, że Sigrid to pierwsza w 16-letniej historii rankingu laureatka, która nie pochodzi z Wielkiej Brytanii bądź USA. Sigrid może pochwalić się takimi przebojami jak “Don’t Kill My Vibe” (za który zebrała pochwały od Lorde czy Eltona Johna), “Strangers” czy “Plot Twist”. Artystka pracuje obecnie nad pełnowymiarowym debiutanckim albumem.

– “Sucker Punch” to jedna z moich ulubionych piosenek – mówi Sigrid. – Bardzo się cieszę, że w końcu mogę ją zaprezentować. Emily Warren, Martin Sjølie i ja nagraliśmy ją w Ocean Sound Recordings w mojej rodzinnej miejscowości jakiś czas temu. Jak zwykle rozmawialiśmy, gotowaliśmy, robiliśmy małe spacery, śpiewaliśmy, tańczyliśmy, eksperymentowaliśmy. Bardzo często w taki sposób tworzymy gotowe numery. Tym razem było wyjątkowo wesoło. Myślę, że słychać to w piosence.

Więcej o wokalistce na www.facebook.com/thisissigrid.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here