“Strangers” – posłuchajcie kolejnego singla Mazolewskiego i Portera

0

Po świetnie przyjętej piosence “Don’t ask me questions” duet Mazolewski/Porter wybrali kolejnego singla. Utwory promują wspólnej studyjną płytę artystów – “Philosophia”.

Do piosenki “Strangers” zrealizowano animowany teledysk. Album “Philosophia” to efekt spotkania dwóch bezkompromisowych osobowości polskiej sceny, które ma szanse być jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń sezonu. Z jednej strony John Porter, Anglik, który w latach 70. wybrał Polskę na swój dom, znalazł się w pierwszym składzie Maanamu, grał ballady Cohena z Maciejem Zembatym, nagrał kultowe płyty z Porter Band, nagrywał płyty solowe i w duecie z Anitą Lipnicką. Z drugiej strony Wojtek Mazolewski człowiek, którego muzyka uchodzi za jeden z najlepszych polskich produktów eksportowych, niestrudzony propagator jazzu, grywający na całym świecie ze składami Pink Freud czy Wojtek Mazolewski Quintet.

Duet Mazolewski/Porter to połączenie klasyki z nowoczesnością, rockowego pazura z jazzową wirtuozerią i bluesowym duchem, zamkniętych w formie świetnie skrojonych piosenek.

Więcej o artystach na www.facebook.com/wojtekmazolewskiquintet  oraz www.facebook.com/JohnPorterBand.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here