Soundrive Fest – rozgrzewka podczas Święta Miasta Gdańska

0

Już wkrótce, bo 27 maja podczas obchodów Święta Miasta Gdańska, będziecie mieli okazję rozgrzać się odrobinę przed tegoroczną edycją Soundrive Festival. Na Targu Węglowym pojawi się bowiem specjalna scena Soundrive Fest, na której zagrają MaJLo, Erith, Stonkatank i The Pau.

MaJLo, czyli Maciej Milewski to producent, kompozytor, instrumentalista i wokalista z Gdańska. Zadebiutował w grudniu 2015 albumem “Reverse”, wydanym przez wytwórnię muzyczną Sounddict. Artysta ma na koncie koncerty w całej Polsce oraz poza jej granicami. 24 marca 2017 roku ukazał się kolejny album muzyka – “Over The Woods”.
Więcej o artyście na www.facebook.com/MaJLomusic.

Erith, porównywana do Grimes, Björk czy Fever Ray, a w jej elektronicznej muzyce słychać inspiracje kulturą azjatycką. Piosenkarka ceniona jest przez swoją szczerość i autentyczność. Swoje teksty i muzykę tworzy samodzielnie, a jej solowe koncerty stanowią inspirację dla wielu innych młodych muzyków.
Więcej o artystce na www.facebook.com/erithiu.

Stonkatank to młoda, dwuosobowa formacja, w której skład wchodzą producent, wokalista i instrumentalista Borys Kunkiewicz oraz perkusista Łukasz “Bolo” Tomczak. Unikatowa muzyka Stonkatank jest połączeniem klubowej elektroniki, mocnej perkusji i indie-rockowych brzmień. Niedawno zespół wydał premierowy album, który rozprowadzany jest w formie specjalnie zaprojektowanych na tę okazję pendrive’ów.
Więcej o zespole na www.facebook.com/stonkatank.

Muzyka Pauliny Dudek, czyli The Pau to połączenie gitarowych riffów i połamanych rytmów. Podczas koncertów wykonuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty “Ku”. W autorskich kompozycjach sama gra na wszystkich instrumentach, a na koncertach występuje z gitarą oraz bitami odtwarzanymi z telefonu komórkowego.
Więcej o The Pau na www.facebook.com/thepauMusic.

Rozgrzewkowe koncerty odbędą się 27 maja 2017 na Targu Węglowym w Gdańsku. Wstęp na koncerty będzie wolny.

Natomiast Soundrive Fest odbywać się będzie w dniach 31 sierpnia – 2 września klubie B90 w Gdańsku.

Karnety na imprezę kosztują obecnie 80 zł, a w dniu festiwalu 100zł. Bilety kupicie tylko za pośrednictwem tickets.soundrive.pl.

Więcej o imprezie dowiecie się pod adresem uptone.pl/muzyka/festiwal-soundrive-2017-oglosil-wykonawcow i uptone.pl/muzyka/znamy-kolejnych-wykonawcow-soudrive-festival.

https://www.youtube.com/watch?v=BAFeabDOHl0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj