Soen zagra we Wrocławiu

0

Tym razem mamy coś dla fanów darcia japy i mocnych brzmień. Wrocław zaprasza na jedyny we Polsce koncert zespołu SOEN! Międzynarodowa gwiazda progresywnego metalu wystąpi 7 kwietnia w klubie muzycznym Stara Piwnica.

SOEN to zespół dowodzony przez szwedzkiego perkusistę Martina Lopeza (ex-Opeth, Amon Amarth). Wspólnie z Lopezem zespół powołał do życia w 2010 roku wirtuoz gitary basowej Steve DiGeorgio (Death, Testament, Iced Earth i wiele innych). Skład zespołu uzupełnił wokalista Joel Ekelöf (Willowtree) i gitarzysta Kim Platbarzdis.

Soen swobodnie porusza się w klimatach progresywnego rocka i metalu. Ich muzykę można spokojnie polecić wszystkim fanom Tool czy A Perfect Circle, Opeth, Katatonii lub Anathemy. Zespół ma już za sobą występ w Polsce. Po festiwalu Ino-Rock w 2012 roku polska publiczność rozkochała się w dźwiękach granych przez tę międzynarodową supergrupę.

Jako support wystąpi norweska grupa MADDER MORTEM wykonująca muzykę z pogranicza metalu i progresywnego rocka.  Zespół powstał w 1993 roku w Oslo i ma na swoim koncie 8 płyt.

Koncert Soen odbędzie się 7 kwietnia 2017 o godzinie 20:00 w klubie muzycznym Stara Piwnica we Wrocławiu.

Bilety w cenach 45 zł – 100 sztuk, dostępne wyłącznie na rezerwację pod adresem [email protected], 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu.
Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here