“So Long, And Thanks For All The Fish” – szalony klip A Perfect Circle

0

Zespół A Perfect Circle opublikował w sieci klip, który zadziwi najbardziej zajadłego wielbiciela “czeskich filmów”. Posłuchajcie piosenki “So Long, And Thanks For All The Fish”, która przeniesie was do świata po drugiej stronie lustra.

Piosenka pochodzi z longplaya “Eat the Elephant, który premierę miał w kwietniu 2018r. Czarno-biały klip w reżyserii Kyle’a Cogana przedstawia przedmieścia z lat 50. I nie byłoby w nim nic zaskakującego, gdyby nie to, że z sekundy na sekundę robi się coraz to dziwniej. Najpierw sprzedawca dyndający na sznurku przed sklepową kasą i patrząca na niego, zupełnie beztrosko uśmiechnięta klientka, dalej latające w powietrzu delfiny, które nagle zamieniają się w samoloty, jeszcze chwilę później orgietka sado-maso i wieeeele innych zaskoczeń. Nie będziemy tego opisywać, lepiej przekonajcie się sami.

Grupa A Perfect Circle przyjedzie na koncert do Krakowa 15 grudnia, więcej informacji w tekście:

A Perfect Circle w grudniu w Krakowie

Obecny skład A Perfect Circle tworzą Maynard James Keenan (Tool, Puscifer), Billy Howerdel (Ashes Divide), James Iha (Tinted Windows, Smashing Pumpkins), Jeff Friedl (Puscifer, The Beta Machine) i Matt McJunkins (Eagles of Death Metal, The Beta Machine).

Więcej o zespole na www.facebook.com/aperfectcircle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here