Sia zapowiada nową płytę i musical

0

Nadchodzący rok będzie nie lada gratką dla fanów Sia. Artystka zapowiedziała nie tylko nowy krążek, ale także zajmie się realizacją musicalu.

Jak wynika z wpisu na Twitterze wokalistka w przyszłym roku opublikuje album z nowym materiałem oraz przedstawi fanom musical, do którego napisała piosenki i który wyreżysruuje.

Choć Sia nie wydała w 2017 roku płyty raczej nie próżnowała. Nie tylko udzielała się w tercecie LSD z Diplo i Labrinthem, ale też wzięła udział w pisaniu piosenek do komedii “Kluseczka” z Dolly Parton oraz “Vox Lux” z Natalie Portman.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, “OnlySee”, wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój “Diamonds”. Współtworzyła też utwory “Titanium” David Guetta i “Wild Ones” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty “1000 Forms of Fear” (2014), z której pochodził hit “Chandelier”. Jej ostatnie wydawnictwo to “Everyday Is Christmas” z 2017 roku.

Więcej o artystce na www.facebook.com/SiaMusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here