Sam Smith przeszedł koronawirusa?

0

Wybaczcie ten nieco plotkarski temat, ale uważamy, że warto pochylić się nad nim choć na minutę. Otóż brytyjski piosenkarz, Sam Smith twierdzi, że przeszedł koronawirusa.

Napisaliśmy tonem dość ironicznym, jednak nie bez powodu. Wielu z nas zadaje sobie pytanie, czy miało już styczność z tym wirusem, jednak nie każdy mówi o tym głośno. Natomiast brytyjski wokalista nie kryje się ze swoimi podejrzeniami:

Nie miałem testu, ale wiem, że go miałem. Na 100 procent. Wszystko, co przeczytałem, całkowicie na to wskazywało. Więc myślę, że zdecydowanie to miałem.
– mówi Sam Smith.

Dla Was zostawiamy przemyślenia na temat tej wypowiedzi… Do tej pory w Wielkiej Brytanii 120 tysięcy ludzi zostało zarażonych, 16 tysięcy zmarło.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy Sam Smith wydał “To Die For”, “How Do You Sleep?” oraz “Dancing With a Stranger”, duet z Normani. Singiel “I’m Ready” z Demi Lovato ukazał się kilka dni temu po ogłoszeniu przesunięcia premiery albumu. Szczegóły dotyczące trzeciego krążka Smitha pojawią się w ciągu najbliższych miesięcy. Sam Smith jest laureatem Oscara za piosenkę “Writing’s On The Wall” z filmu “Spectre”.

Więcej o artyście na https://www.facebook.com/samsmithworld/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here