Ruszyła sprzedaż karnetów na Audioriver 2018

0

Od poniedziałku ruszyła sprzedaż karnetów na 13. edycję festiwalu Audioriver! Wydarzenie odbędzie się w dniach 27 – 29 lipca w Płocku.

Audioriver jest jednym z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce. Impreza charakteryzuje się nie tylko różnorodnym programem muzycznym, ale również wyjątkowym klimatem i niezwykłą lokalizacją. W ciągu trwającego trzy dni wydarzenia, będziecie mieli okazję zobaczyć najsłynniejszych na świecie artystów związanych z muzyką elektroniczną, a także wykonawców ocierających się alternatywę, pop, rock czy hip-hop.

Główna część Audioriver Festival odbywa się na malowniczej plaży nad Wisłą, a darmowa część dzienna gości na zabytkowym Rynku Starego Miasta w Płocku. Trzeci dzień festiwalu to kilkanaście godzin muzyki i odpoczynku w pięknie zaadaptowanym parku, również w samym centrum miasta.

Sprzedaż karnetów wystartowała na stronie www.ebilet.pl i podzielona będzie na 5 grup cenowych. Pamiętajcie, że pule karnetów są mocno ograniczone zarówno czasowo, jak i ilościowo! 

6 listopada – 3 grudnia:
karnet 2 dniowy – 170 zł
karnet 3 dniowy – 230 zł

4 grudnia – 4 lutego:
karnet 2 dniowy – 220 zł
karnet 3 dniowy – 290 zł

5 lutego – 13 maja:
karnet 2 dniowy – 250 zł
karnet 3 dniowy – 320 zł

14 maja – 22 lipca:
karnet 2 dniowy – 280 zł
karnet 3 dniowy – 350 zł

23 lipca – 27 lipca:
karnet 2 dniowy – 310 zł
karnet 3 dniowy – 380 zł

W późniejszym terminie dostępne będą również bilety jednodniowe (jednorazowe). Ich cena wynosić będzie 170 zł.  Wiedzcie jednak, że w odróżnieniu od karnetów, które wymieniane są na opaski, bilet jednodniowy traci ważność po opuszczeniu terenu festiwalu.

Pełny regulamin imprezy, wraz z zasadami wpuszczania osób nieletnich znajdziecie TUTAJ.

Więcej info o Audioriver Festival 2018 szukajcie na www.audioriver.pl oraz   www.facebook.com/audioriver.

muzyka: Kamp! – Melt

Opublikowany przez Audioriver Festival na 29 października 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj