Rita Ora dołącza do składu Orange Warsaw Festival

0

Organizatorzy Orange Warsaw Festival ogłosili kolejną pulę wykonawców, którzy wystąpią dla warszawskiej publiczności. Do składu dołączą Rita Ora, SG Lewis, Łona i Webber + The Pimps, Terrific Sunday, Lor oraz MIN t.

Rok 2018 Rita Ora przypieczętowała wydaniem drugiego albumu “Phoenix”. Niedawno gwiazda ujawniła singel promujący to wydawnictwo. Jest nim piosenka “Only Want You” (feat. 6LACK). Za teledysk odpowiada Hannah Lux Davis.

– Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo mi zależało na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam. Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, którzy mnie wsparli i pracowali ze mną. Stworzyliśmy coś, z czego jestem ogromnie dumna. Daliście mi przestrzeń i wolność, by powstało coś prosto z serca. Wymagające i czasem pełne euforii. Dziękuję wam moi fani za to, że cierpliwie czekaliście.
– mówi Rita Ora.

Rita sprzedała do tej pory 7 milionów singli. Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta “Ora” z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej.

Orange Warsaw Festival wraca w 2019 roku w dniach 31 maja – 1 czerwca. Impreza odbędzie się na terenie toru wyścigów konnych na Służewcu. 

Brytyjska artystka wystąpi w Warszawie 31 maja na Orange Stage. 

Na Orange Warsaw Festival 2019 wystąpią Bitamina, Jan-rapowanie, Marshmello, Miley Cyrus, MIN t, Lor, Łona i Webber + The Pimps, Quebonafide, Otsochodzi, Julia Pietrucha, The Raconteurs, Rita Ora, SG Lewis, Solange, Terrific Sunday oraz Troye Sivan.

Więcej o wydarzeniu na:

Pięciu nowych wykonawców Orange Warsaw Festival 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here