Dido jesienią w Poznaniu

0

Po prawie 15-letniej przerwie od koncertowania Dido rusza w trasę koncertową, podczas której odwiedzi również nasz kraj. Artystka wystąpi 16 listopada w Poznaniu w Sali Ziemi.

Dido przyjedzie do Poznania w ramach promocji najnowszego, wydanego w marcu krążka. “Still On My Mind” to album, na którym Dido pokaże się w różnych odsłonach, począwszy od – jej ulubionego – hip hopu, po folkowe dźwięki. Cała płyta to zmysłowa mieszanka stylów i gatunków, znajdziemy na niej także trochę elektroniki i dancowych rytmów.


Dido wystąpi 16 listopada w Sali Ziemi w Poznaniu.

Bilety trafią do sprzedaży w czwartek, 9 maja o godzinie 10:00. Bilety do kupienia na www.biletomat.pl.


Dido to jedna z najbardziej popularnych popowych wokalistek. Rozwój jej kariery przypadł na przełom XX i XXI wieku – wszystko za sprawą płyty “No Angel”, która była jedną z najlepiej sprzedających się płyt na świecie (ponad 22 miliony sprzedanych egzemplarzy). Każde kolejne wydawnictwo okazało się podobnym sukcesem. Utwór “Here With Me” znalazł się w ścieżce dźwiękowej filmu “Love Actually” czy “Bridget Jones: W pogoni za rozumem”. Wydany w 2010 roku singel “Everything to Lose” pojawił się w filmie “Seks w wielkim mieście 2”.

Więcej o artystce na www.facebook.com/dido.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here