Rising Merch Faces Of Death 2020 na jedynym koncercie w Polsce

0

Macie zapotrzebowanie na mocno stężony wyciąg z death metalu i deathcore? Winiary Bookings oraz Avocado Booking, w kolaboracji z Rising Merch zapraszają na koncert Rising Merch Faces Of Death 2020!

Trasa z udziałem Decapitated, Beyond Creation, Ingested, Lorna Shore oraz Viscera w marcu zawita na jedyny koncert do Polski, by dostarczyć publice zebranej we Wrocławiu dokładnie to, czego się od nich oczekuje – masę rozwrzeszczanej, brutalnej i mrocznej energii!

Koncert odbędzie się 27.03.2020 w klubie Pralnia we Wrocławiu.

Więcej o wydarzeniu na https://www.facebook.com/events/448643285851901/.
Bilety dostępne w cenach:

DECAPITATED (Polska/Nuclear Blast/Mystic Production) – techniczny death metal
Zespół, którego żadnemu fanowi metalu w Polsce przedstawiać nie trzeba. Ostatnie wydawnictwo grupy („Anticult”, 2017) pokazuje, że Vogg i spółka nie ulegają stagnacji, tylko ciągle poszukują coraz to nowych brzmień, umiejętnie dodając do swojego death metalowego fundamentu elementy thrash metalu, rock ‘n’ roll’a czy black metalowej atmosfery. W Polsce krążek zadebiutował na czwartym miejscu oficjalnej listy sprzedaży OLiS. Płyta radziła sobie świetnie również za Oceanem. Na amerykańskim Billboardzie album znalazł się na 2 pozycji na liście Top New Artist Albums/Heatseekers, 5 na Current Hard Music, 8 na Independent Album Chart, 13 na Top Current Rock Albums oraz 50 na Top Current Albums.

CREATION (Canada, Season Of Mist) – Progresywny Death Metal
Kwartet z Montrealu, który łączy progresywne oblicze death metalu ze sporą dozą melodii.

INGESTED (UK, Unique Leader Records) – death metal
Jedni z największych przedstawicieli nowoczesnego metalu z Wielkiej Brytanii. Ich ostatni album „The Level Above Human” to mieszanka szaleństwa i brutalności, pod wrażeniem której był sam Trevor Strnad z kultowego The Black Dahlia Murder.

LORNA SHORE (USA, Century Media Records) – deathcore

VISCERA (UK, Unique Leader Records) – metal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here