Radzimir Dębski symfonicznie we wrocławskiej Hali Stulecia

0

Po świetnie przyjętych koncertach we Wrocławskim Narodowym Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego, podczas festiwalu H&M Loves Music oraz na Stadionie Śląskim Radzimir Dębski (JIMEK) szykuje jeszcze jeden koncert z pełnym składem symfonicznym. Tym razem zapraszamy Was do wrocławskiej Hali Stulecia.

Radzimir Dębski (JIMEK) zdążył przyzwyczaić publiczność do tego, że jego koncerty to niezwykłe widowiska łączące muzykę klasyczną z nowoczesnym brzmieniem. Każdy jego występ to także niepowtarzalna okazja do spotkania topowych artystów polskiej sceny muzycznej. Również podczas tego wydarzenia nie zabraknie gości – pierwszym wykonawcą, którego udział został oficjalnie potwierdzony jest Jan-Rapowanie. Dodatkowo widzowie, którzy zakupią bilety na trybunę C1, będą mogli zobaczyć JIMKA w roli dyrygenta niejako “od kuchni”, gdyż artysta będzie skierowany do nich przodem.


Koncert Radzimira Dębskiego odbędzie się już 5 października w Hali Stulecia we Wrocławiu

Bilety dostępne są w sprzedaży na goingapp.pl, empikbilety.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce.
Więcej o wydarzeniu na https://www.facebook.com/events/405302223433584/


JIMEK to pseudonim artystyczny Radzimira Dębskiego – kompozytora i producenta muzycznego. Dębski komponuje muzykę do filmów fabularnych, seriali telewizyjnych, spotów reklamowych oraz spektakli teatralnych. Szersza publiczność usłyszała o nim w 2012 roku po wygranej w konkursie na remix utworu Beyoncè “End of time”, który znalazł się na płycie artystki “4:The Remix”. Od tego czasu muzyka artysty cieszy się niemalejącą popularnością, a jednym z najświeższych osiągnięć JIMKA jest nagroda Best Polish Young Composer 2018 za muzykę do “Ataku Paniki” i “Sztuki Kochania”, którą otrzymał podczas festiwalu Transatlantyk 2018.

Więcej o artyście na https://www.facebook.com/radzimir

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here