Premierowy koncert SABINY w grudniu w Hybrydach

0

Promując album Lepidoptera, SABINA wystąpi w grudniu w warszawskim klubie Hybrydy. Podczas koncertu będziecie mieli okazję usłyszeć materiał z całego krążka, w tym dobrze przyjęte single “Pijane wiśnie”, “Panowie w kapeluszach” czy “Miejskie historie”.

W połowie września SABINA wydała swój debiutancki album Lepidoptera, na którym znalazło się jedenaście electro-popowych utworów. W środę, 11 grudnia publiczność zgromadzona w warszawskim klubie Hybrydy będzie miała okazję usłyszeć specjalnie zaaranżowany materiał z nowego albumu artystki.

Długo dojrzewałam do zaprezentowania swojego autorskiego materiału. Wiele lat chowałam się za czyimiś utworami, ucząc się w szkole muzycznej, czy jako aktorka grając na scenach teatralnych. Teraz zebrałam się na odwagę, aby bardziej otworzyć się przed publicznością i spróbować zawalczyć o swoje artystyczne marzenia. Chcemy aby „koncert od którego wszystko się zacznie” był niezapomniany. Pracujemy nad scenografią, kostiumami, nowymi aranżacjami utworów, a wszystko po to żeby zaskoczyć naszych słuchaczy i sprawić, by ten wieczór był wyjątkowy przede wszystkim dla nich. Dlatego gorąco zapraszam wszystkich fanów popowych brzmień, którzy chcieliby świętować razem z nami efekt ponad dwuletniej pracy nad płytą. – mówi SABINA.

SABINA wystąpi 11 grudnia 2019 o godz. 20:00 w warszawskim klubie Hybrydy.

Bilety dostępne w sieci Empik i aplikacji Going w wariantach cenowych:

  • do 25.10 – 49 zł,
  • do 10.12 – 59 zł,
  • w dniu koncertu 69 zł.

Sabina Karwala jest absolwentką Łódzkiej Szkoły Filmowej oraz Szkoły Muzycznej II stopnia w Bielsku-Białej. Na rynku muzycznym zadebiutowała na początku 2018 roku. Dotarła do finału w 36. Konkursie Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Zależy jej na tym, aby łączyć aktorstwo z muzyką, mocno stawiając przy tym na niezależność.

Płyta Lepidoptera jest osobistą opowieścią SABINY, podszytą electro-popowym brzmieniem. Utwory powstawały w ważnym dla niej okresie, kiedy kończyła Łódzką Szkołę Filmową i rozpoczynała zmagania z dorosłym życiem. Filmówka była dla niej od samego początku miejscem czerpania niezliczonych inspiracji, z kolei zderzenie z rzeczywistością po ukończeniu szkoły, przyniosło wiele nowych, mocnych doświadczeń, które wyraźnie odcisnęły swój ślad w tekstach piosenek.

Więcej o artystce na www.facebook.com/SabinaKarwala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here