“Waterfall” – posłuchajcie nowego singla Cheap Flights

0

Zaledwie kilka dni temu w nasze ręce trafił nowy singiel zespołu Cheap Flights, “Waterfall”. Intrygujący, z dobrą muzyką i ciekawym, przyjemnym dla ucha wokalem – to nasza opinia. A jak podoba się Wam?

Poznawanie nowych zespołów to trochę jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, na co trafisz. Kolejny raz zatem, z małą dozą niepewności wzięliśmy się za coś nowego, a konkretnie za piosenkę “Waterfall” autorstwa grupy Cheap Flights. I w naszej opinii, a także wbrew nazwie zespołu – nie są to ani tanie, ani tym bardziej niskie loty.

Znajdziecie tu zachęcającą do słuchania, wciągającą kompozycję z zapadającą w pamięć linią gitary, dobrą perkusją oraz ciepłym, przyjemnym dla ucha choć zdaje się lekko niepewnym (a szkoda) wokalem. Warto dodać, że “Waterfall” to przedsmak nadchodzącego nowego materiału prezentowanego na koncertach.

Zaciekawieni? Podzielcie się z nami swoją opinią!

Cheap Flights istnieją od 2013, ale w obecnym składzie grają od 2016 roku. Ich muzyka to wynik wymieszania szerokiej palety inspiracji, pomiędzy ciemnym post-rockiem, melodyjną gitarową alternatywą i shoegaze’em. W ich muzycznym krajobrazie znajdziecie senne, ale czasem też mocne damskie wokale, melodyjne i hipnotyzujące partie basu, dynamiczne partie perkusji i gitary, które oscylują pomiędzy ładnymi melodiami a przesterowaną ścianą dźwięku.
Po kilkuletniej wspólnej drodze budowania swojego stylu, Cheap Flights zadebiutowali płytą
“Cosmos” w maju 2018 roku. Album został zrealizowany, wyprodukowany i wydany przez
krakowski label Wynik Współpracy.

Zespół Cheap Flights występuje w składzie:
Anna Łosiowska (wokal)
Piotr Gacek (gitara)
Jarka Szwagierczak (bas)
André Malho (perkusja)

Więcej o grupie na www.facebook.com/cheapflightsband

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here