Poznaliśmy godzinówkę Mystic Festival 2019!

0

Organizatorzy Mystic Festival 2019 ogłosili pełną, godzinową rozpiskę tegorocznej imprezy! Jeśli nie chcecie, żeby ominął Was któryś z zaplanowanych koncertów, przyjrzyjcie się jej koniecznie!

Na trzech festiwalowych scenach pojawią się Slipknot, Sabaton, Within Temptation, Soulfly, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Powerwolf, In Flames, Trivium, Testament, Carcass, Possessed, Eluveitie, Immolation, Municipal Waste, Hatebreed, Crowbar, Power Trip, Vltimas, Batushka, Jinjer, Entropia, Frog Leap, Grand Magus, Omnium Gatherum, Lost Society oraz In Twilight’s Embrace.

Spory line-up, dlatego warto mieć gdzieś na końcu głowy, gdzie odbywać się będzie dany koncert i wcześniej zaplanować co i jak. Pełne szczegóły znajdziecie oczywiście na stronie organizatora, czyli www.mysticfestival.pl.

Czasówka na Mystic Festival 2019 już jest. Jakie zespoły zobaczycie w tym roku w Krakowie?- – -Bilety w drugiej puli dostępne tylko do 11 kwietnia na www.tickets.mysticfestival.pl

Opublikowany przez Mystic Festival Piątek, 5 kwietnia 2019


Festiwal odbędzie się w dniach 25 – 26 czerwca w Tauron Arena Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe. W ciągu dwóch dni, na dwóch scenach, pojawi się 20 artystów.

Ceny biletów jednodniowych (dostępne od 26.11.2018)
Płyta – 309 zł
Siedzące poziom A – 349 zł
Siedzące poziom C – 269 zł

Ceny karnetów 2-dniowych:
Płyta – 489 zł
Sektory A – 539 zł
Sektory C – 439 zł

Bilety na Mystic Festival są dostępne na www.mysticfestival.pl (kolekcjonerskie) oraz www.eventim.pl. Płyta nie będzie podzielona na strefę Golden Circle czy Early Birds. Karnety upoważniają do wejścia na oba festiwalowe dni.

Więcej o imprezie na www.facebook.com/MysticFestival2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj