Pomysł na prezent świąteczny? Natalia Świerczyńska w zimowych utworach Franka Sinatry

0

Święta zbliżają się nieuchronnie i z całą pewnością Was także powoli zaczyna ogarniać szaleństwo poszukiwań bożonarodzeniowych (mamy nadzieję, że muzycznych) prezentów. Mała podpowiedź – jednym z nich mogłaby być np. najnowsza płyta Natalii Świerczyńskiej pt. “Winter Songs of Frank Sinatra”.

Natalia Świerczyńska to finalistką piątej edycji programu The Voice of Poland. Artystka dając się ponieść świątecznej aurze wykonała własne interpretacje największych przebojów Franka Sinatry, takich, jak „Let It Snow”, „White Christmas”, „Jingle Bells” oraz „Santa Claus Is Coming To Town”.

„Postać Franka Sinatry mnie fascynuje, stąd też powstał pomysł na stworzenie projektu I Love Sinatra, a chwilę później jego zimowej odsłony „Winter Songs Of Frank Sinatra”. Jestem kobietą, nie zamierzam kopiować Sinatry. Staram się natomiast opowiadać o nim z kobiecego punktu widzenia poprzez muzykę, dzięki której możemy podróżować w czasie. Dla mnie świąteczne płyty Franka Sinatry znajdują się na corocznej, obowiązkowej liście swingowego kolędowania. Mam nadzieję, że nasz album również dołączy do Waszych kolekcji i będzie towarzyszył Wam, podczas całych Świąt oraz w trakcie powrotów do domu z dalekich stron i zimowego odpoczynku.” – Natalia Świerczyńska.

Krążek dostępny jest w sklepach muzycznych oraz w serwisach cyfrowych. Płyta ukazała się nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ.

Więcej o artystce na https://www.facebook.com/nataliaswierczynskamusic/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here