Poliça z nowym klipem i koncertem w Polsce

108

Promując nadchodzący album “We Stay Alive” grupa Poliça opublikowała w sieci piosenkę “Driving”. Z materiałem z nowego krążka zespół wystąpi 27 lutego 2020 w warszawskim klubie Hydrozagadka.

Czwarty album kapeli “We Stay Alive” ukaże się 31 stycznia. Album wyprodukował Ryan Olson a zmiksował Jim Eno ze Spoon. Klip do kawałka “Driving” nakręcił Isaac Gale.

Poliça wystąpi 27 lutego 2020 o 19:00 w klubie Hydrozagadka w Warszawie. 

Pierwsza pula biletów w cenie 49 zł dostępna na www.followthestep.com.
Więcej o wydarzeniu na www.facebook.com/events/863399307395023.

Poliça to amerykański zespół założony w 2011 roku. Ich brzmienie to mieszanka synth – popu, R&B oraz alternatywnego rocku. W skład zespołu wchodzą Channy Leaneagh (wokal,syntezator), Chris Bierden ( gitara bassowa), Drew Christopherson (perkusja), Ben Ivascu (perkusja) oraz Ryan Olson (produkcja). Grupa ma na swoim koncie cztery studyjne albumy.
Po poważnym wypadku wokalistki zespół powraca w trasę z nowym krążkiem – “When We Stay Alive”. Album nie opisuje jednak wcale tragicznych wydarzeń, ale opowiada o odkupieńczej mocy przepisywania historii w celu uzdrowienia i odzyskania swojej tożsamości.

“When We Stay Alive” to nowa pewność w brzmieniu, odzwierciedlona w mocnych utworach, zakotwiczonych przez ciężkie syntezatory i pulsujące rytmy współzałożyciela i producenta Ryana Olsona. W ciągu ostatnich kilku lat Olson i Leaneagh szeroko współpracowali z muzykami z całego świata takimi jak np. Bon Iver.

Więcej o zespole na www.facebook.com/thisispolica.