Pierwsi wykonawcy OFF Sceny

78

Kolejna edycja festiwalu Netia OFF Camera nie mogła obyć się bez swojej muzycznej części, czyli OFF Sceny. Znamy wykonawców, którzy zagrają w siedem koncertowych festiwalowych wieczorów.

Wieczory wypełnione spotkaniami z artystami przypomną, że muzyka pobudza wyobraźnię i poszerza horyzonty. Klimat industrialnego kompleksu Tytano pozwoli jeszcze mocniej poczuć płynąca z muzyki energię i dać się jej porwać.
Oto ogłoszeni artyści:

Jeremy Gara – perkusista Arcade Fire, jednego z najbardziej znanych i docenionych zespołów na świecie, wystąpi w ZetPeTe z solowym, elektronicznym projektem. Jeremy proponuje muzyczną podróż do świata pełnego skrajnych emocji i połamanych dźwięków.

Lazy Habits na żywo to dwóch raperów, dwóch perkusistów i rewelacyjna sekcja dęta. Mają na swoim koncie supporty największych gwiazd swojego gatunku, liczne trasy koncertowe – brytyjskie, europejskie i azjatyckie. Wyprzedane koncerty w kultowych miejscach Londynu i występy na najważniejszych festiwalach.

Roo Panes, piosenkarz i autor tekstów z Dorset, łączy miłość do muzyki i natury. Skomponowane przez niego melodie urzekają harmonią i prostotą. Usłyszane raz, pozostają w uchu na wiele miesięcy.

Mark McGowan na tle innych brytyjskich songwriterów wyróżnia się oryginalną barwą głosu. Szkocki muzyk na każdym koncercie zaskakuje techniką i przejmującym wokalem.

Home$lice to skład ze Glasgow. Po wydaniu zaledwie EP-ki muzycy stali się pionierem miejskiej sceny lo-fi, z rozmarzonymi popowymi dźwiękami, które w kilka sekund zmieniają się w wybuchowy post punk.

OFF Scena odbędzie się w terminach od 28 kwietnia do 4 maja w klubie ZetPeTe w Krakowie.

Skład Off Sceny:
28.04 – tba
29.04 – home$lice
30.04 – Lazy Habits
1.05 – Mark McGowan / Roo Panes
2.05 – Carnival Youth
3.05 – Jeremy Gara
4.05 – tba

Więcej info o wydarzeniu szukajcie na www.offcamera.pl.