Zespół The Scarletons o swoich doświadczeniach z cyfrowym mikserem Allen & Heath Qu-SB

0

Kompaktowe rozmiary konsolety Allen & Heath Qu-SB doceniła również grupa The Scarletons. Muzycy nader wszystko cenią sobie mobilność, łatwość obsługi i oczywiście całą masę innych możliwości jakie daje ta niewielka i poręczna konsoleta. Oto co sądzą o niej członkowie grupy.

Allen & Heath Qu-SB to inteligentne, mobilne rozwiązanie dla zespołów, klubów muzycznych, studiów i szkół. Sprawdzi się też na imprezach korporacyjnych wymagających dźwięku na żywo lub nagrywania audio. Wszystko to zawarte jest w małym pudełku, które możesz obsługiwać nie tylko z poziomu samej konsoli, ale również z poziomy urządzeń mobilnych takich jak Smartphone czy tablet.
Pełen tekst o konsolecie znajdziecie w tekście pt. Allen&Heath Qu-SB: nowa kompaktowa konsoleta

Takie rozwiązania doceniła również grupa muzyczna The Scarletons.

The Scarletons to zespół, który oparł swoją działalność na różnego rodzaju imprezach, od klasycznych imprez weselnych, poprzez imprezy firmowe czy też występy w ramach międzynarodowych festiwali. The Scarletons występują również dla teatrów i innych ośrodków kultury.
Głównym rejonem ich działalności jest Walia, jednak zespół nie ogranicza się jedynie do lokalnych występów.

Będąc grupą, dla której mobilność to jedno z najważniejszych kryteriów wyboru sprzętu, The Scarletons postawili na konsoletę Allen & Heath Qu-SB.
Dzięki możliwości wielokanałowej obsługi oraz nieograniczonemu dostępowi poprzez urządzenia mobilne, takie jak telefon czy tablet, ta niewielka konsola stała się nieodłącznym towarzyszem zespołu The Scarletons.
Posłuchajcie więc, jak muzycy oceniają pracę z konsolą Allen & Heath Qu-SB.

Więcej info:
Producent: www.allen-heath.com
Dystrybutor: www.konsbud-audio.pl
Zespół The Scarletons: www.thescarletons.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj