Blade Loki w Starej Piwnicy

0

Blade Loki to wszechstronny skład, który za sprawą 25-letniej już działalności zapewnił sobie miejsce w czołówce polskiej sceny alternatywnej.

Ich twórczość to z jednej strony przewrotne i zaangażowane społecznie teksty, z drugiej – piekielna energia, która od pierwszych sekund uderza do głowy. Melodyjna mieszanka punk-rocka i ska, wzbogacona rewelacyjnym brzmieniem instrumentów dętych i ostro doprawiona wokalem Anety Adamek sprawia, że Blade Loki to nieposkromiony żywioł!

Zespół powstał we Wrocławiu w 1992 roku, a już 3 lata później płytą „Młodzież olewa” zapewnił sobie tytuł „Debiut roku”. Prawdziwy sukces przyniósł muzykom czwarty album „…no pasaran” i to od momentu jego wydania kariera Bladych Loków zaczęła błyskawicznie nabierać tempa. Zespół dwukrotnie pojawił się w programie „Kuba Wojewódzki Show”, a tytułowy utwór z ostatniego wspomnianego albumu można usłyszeć na składance „Bez obciachu” obok kawałków Hey czy Abradaba.

Ostatnim jak dotąd studyjnym albumem w dorobku zespołu jest „FRUUU”. Płyta, choć utrzymana w typowej dla Bladych alternatywnej konwencji, dowodzi jak ogromny krok naprzód postawili muzycy w ciągu ostatnich kilku lat i jak efektywnie wykorzystali dotychczasowe doświadczenia muzyczne.

W 2014 roku, po 14 latach współpracy, z bladej ekipy odeszła Agata Polic. Jej miejsce zastąpiła Aneta – wulkan energii z mocnym głosem. Obecnie grupa intensywnie pracuje nad nowym materiałem by w 2017 wejść po raz kolejny do studia.

Blade Loki wraz z supportami wystąpią 8 kwietnia 2017 roku o godzinie 20:00 w  klubie muzycznym Stara Piwnica we Wrocławiu.

Bilety w cenie 20 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: [email protected], 25 zł – w punktach sprzedaży, online oraz w dniu koncertu. Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: starapiwnica.com.pl, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj