Our last Night w lipcu w Zaklętych Rewirach

0

Amerykańscy post-hardcore’owcy Our Last Night już 2 lipca odwiedzą wrocławski klub Zaklęte Rewiry. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Winiary Bookings.

W ramach letniej europejskiej trasy koncertowej muzycy promują tegoroczny album „Let Light Overcome”, wydany w marcu własnym sumptem. Polscy fani potrafią wypełnić sale, w których występuje Our Last Night, bo podczas ich pierwszej wizyty w kraju wyprzedały się wszystkie bilety w warszawskim klubie Hydrozagadka. Teraz przyjadą po raz pierwszy do Wrocławia i liczą na gorące przyjęcie!

KTO: Our Last Night + Hands Like Houses
KIEDY: 2.07.2019 / g.20:00
GDZIE: Zaklęte Rewiry / Wrocław

Bilety dostępne w cenach:
75 zł – www.winiarybookings.pl
85 zł – www.biletomat.plwww.eventim.plwww.ticketmaster.plwww.ticketos.pl, Empik, Media Markt
95 zł – w dniu koncertu

Więcej o wydarzeniu na www.facebook.com/events/2177277449250179.


OUR LAST NIGHT istnieją już 15 lat, a swoją ogromną popularność zyskali głównie dzięki niezwykle chwytliwym coverom największych hitów światowego popu. Gdyby istnieli w latach pierwszych wydań kompilacji „Punk Goes Pop” to bez wątpienia byliby ich wyjątkową ozdobą. Bracia Wentworth opracowali patent na to jak rozkochać publikę, a swoją przebojowość potrafili, także z sukcesami, przenieść na albumy studyjne zawierające autorską twórczość. I tak przez te 15 lat na koncie uzbierali 5 LP i 7 EP. Ich dyskografię zamyka tegoroczny materiał „Let Light Overcome”, który zespół wydał niezależnie, własnym sumptem. Co ciekawe, zespół jako samoistny wydawca radzi sobie całkiem dobrze, bo ich drogi z Epitaph Records rozeszły się już w 2013 roku. Our Last Night zwiedzili już wiele krajów koncertowo, a scenę dzielili z takimi zespołami jak Asking Alexandria, Sleeping With Sirens, Attila, The Color Morale czy We Came As Romans. Do dziś potrafią zaskoczyć fanów swoimi post-hardcore’owymi coverami takich hitów jak „Shape Of You” Eda Sheerana, „Stressed Out” Twenty One Pilots, „Havana” Camili Cabello czy chociażby najnowszy z nich, czyli „7 Rings” Ariany Grande. Od ostatniej wizyty braci Wentworth i spółki w Polsce mijają 2 lata. Zespół od tamtego czasu stał się jeszcze bardziej świadomy i dojrzały, a ich dyskografia zyskała kolejny krążek.


HANDS LIKE HOUSES – urodzeni i wychowani w Canberze w Australii, Hands Like Houses w składzie: Trenton Woodley (wokal), Alexander Pearson (gitara), Joel Tyrrell (bas), Matthew Parkitny (perkusja) i Matt „Coops” Cooper (gitara) – są jednym z największych zespołów eksportowych w Australii. Zespół sprzedał imponującą liczbę 100 tys. płyt na całym świecie, osiągnął 85 milionów streamów na całym świecie i zagrał 15 dużych tras koncertowych w USA, 9 w Wielkiej Brytanii, a także trzy wyprzedane trasy po Australii. Ich doceniony przez krytyków trzeci album “Dissonants” imponująco zadebiutował na listach przebojów Top 10 niezależnych albumów, w kategorii Hard Music, wśród albumów alternatywnych oraz albumów rockowych. Zajął on także #7 miejsce na liście ARIA (Australia). Podczas dziesięciolecia zespół spędził swój czas na epickich koncertach w Australii, grając w wielkich, wypchanych po brzegi arenach razem z Bring Me The Horizon i A Day To Remember, a także jako jedna z głównych gwiazd UNIFY 2018. Tymczasem po drugiej stronie globu , Hands Like Houses grało już dla dziesiątek tysięcy ludzi na Download Festival, Rock on the Range, Carolina Rebellion czy Northern Invasion, obok tak legendarnych grup jak Red Hot Chili Peppers, Deftones, Alice Cooper czy Disturbed. Obecnie zespół promuje swój najnowszy album “Anon”, który ukazał się w 2018 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here