Nowy album Rammstein już w kwietniu

0

O Rammstein mówi się różnie – najbardziej komercyjny metal, dla kasy zrobią wszystko, mistrzowie swojego gatunku… Jakiejkolwiek etykietki im nie przylepią, nie da się zaprzeczyć, że dla wielbicieli gatunku na zawsze pozostaną niedoścignionym ideałem. Teraz niemiecka grupa zapowiedziała premierę pierwszego od prawie dziesięciu lat albumu.

Z nie lada radością przyjęliśmy informację, że Rammstein skończyli pracę nad nową płytą. Album ma się ukazać w kwietniu. Jak informuje gitarzysta kapeli Richard Z. Kruspe, płyta jest właśnie miksowana w Los Angeles przez Richa Costeya, który pracował między innymi z Muse. Muzyk zapowiedział też, że Rammstein zamierzają nakręcić pięć teledysków promujących nowe wydawnictwo.

Rammstein nie wydali nowego albumu od 2009 roku, kiedy to ukazał się “Liebe Ist Für Alle Da”. W 2011 wypuścili składankę “Made In Germany” z nowym niepublikowanym wcześniej kawałkiem “Mein Land”.

24 lipca 2019 roku grupa Rammstein zagra koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Rammstein w karierze sprzedali ponad 35 milionów płyt. Największe przeboje bandu to “Engel”, “Du hast”, “Links 2-3-4”, “Amerika” czy “Pussy”.

Więcej o zespole na www.facebook.com/Rammstein

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here