Nowa płyta Fergie już w sklepach! Zobaczcie dwa nowe single

0

Z okazji premiery albumu “Double Dutchess”, Fergie zaprezentowała dwa nowe klipy.

Jednym z utworów promujących solowe wydawnictwo wokalistki The Black Eyed Peas jest “Like It Ain’t Nuttin‘”. Teledysk do hiphopowego kawałka nagrano w Londynie. Wideo znajdziecie poniżej.

Druga piosenka nosi tytuł “Enchanté (Carine)”, i pojawia się w niej syn Fergie, Axl Jack oraz Kendall Jenner.

O swoim najnowszym krążku Fergie mówi – W końcu się doczekałam! Poświęciłam tyle czasu – i nieprzespanych nocy, już po położeniu mojego synka do łóżka – na doprowadzenie “Double Dutchess” do perfekcji. Czuję, że gotowy album prawdziwie odzwierciedla, kim jestem na każdym poziomie. Chciałam stworzyć wizualny album, ponieważ jest w nim zawarta wyjątkowa historia, bardzo bliska mojemu sercu. Poza tym, zakładając własną wytwórnię, chciałam zacząć z rozmachem. Całość jest w 100 procentach moją wizją. Mam szczerą nadzieję, że pokochacie ją tak bardzo jak ja. Niedługo ruszam w trasę koncertową, więc do zobaczenia. 

Krążek “Double Dutchess” składa się z 13 utworów:

1. Hungry feat. Rick Ross
2. Like It Ain’t Nuttin’
3. You Already Know feat. Nicki Minaj
4. Just Like You
5. A Little Work
6. Life Goes On
7. M.I.L.F. $
8. Save It Til Morning
9. Enchanté (Carine) feat. Axl Jack
10. Tension
11. L.A.LOVE (la la) feat. YG
12. Love Is Blind
13. Love Is Pain

Fergie znana jest przede wszystkim z zespołu The Black Eyed Peas, do którego dołączyła w 2001 roku. Z hiphopową grupą wylansowała przeboje “Shut Up”, “My Humps”, “Boom Boom Pow”, “I Gotta Feeling” czy “Imma Be”. Na koncie ma 8 statuetek Grammy i 4 multiplatynowe albumy wydane z The Black Eyed Peas.

Jedyny solowy longplay 42-latki, “The Duchess”, pochodzi z września 2006 roku. Dyskografię gwiazdy z zespołem The Black Eyed Peas zamyka “The Beginning” z listopada 2010 roku.

Więcej o nadchodzącym albumie i artystce znajdziecie pod tagiem #fergiewww.facebook.com/fergie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here